---------------------------------------------------------------------
Zaporedje klicnih znakov Nosilci identifikacije oddaj amaterskih
radijskih postaj
---------------------------------------------------------------------
S51A - S50Z amaterski operaterji I. razreda,
radioamaterska društva in
radioamaterska organizacija
S51AA - S50ZZ amaterski operaterji I. razreda
S51AAA - S53ZZZ radioamaterska društva in radioamaterska
organizacija
S54AAA - S54ZZZ amaterski operaterji III. razreda
S55AAA - S55RZZ radioamaterska organizacija za
amaterske radijske
postaje-repetitorje, amaterske
radijske postaje-radijske svetilnike in
amaterske radijske postaje za
posebne tehnike prenosa
S55SAA - S55SZZ radioamaterska organizacija za
amaterske radijske
postaje-repetitorje, ki delujejo v
amaterskem frekvenčnem pasu
1,2 GHz
S55TAA - S55TZZ radioamaterska organizacija za
amaterske radijske
postaje-repetitorje, amaterske
radijske postaje-radijske svetilnike in
amaterske radijske postaje za
posebne tehnike prenosa
S55UAA - S55UZZ radioamaterska organizacija za
amaterske radijske
postaje-repetitorje, ki delujejo
v amaterskem frekvenčnem pasu
432 MHz
S55VAA - S55VZZ radioamaterska organizacija za
amaterske radijske
postaje-repetitorje, ki delujejo v
amaterskem frekvenčnem pasu
144 MHz
S55WAA - S55XZZ radioamaterska organizacija za
amaterske radijske
postaje-repetitorje, amaterske
radijske postaje-radijske svetilnike in
amaterske radijske postaje za
posebne tehnike prenosa
S55YAA - S55YZZ radioamaterska organizacija za
amaterske radijske postaje za
posebne tehnike prenosa v
radioamaterskem računalniškem
omrežju
S55ZAA - S55ZZZ radioamaterska organizacija za
amaterske radijske postaje-radijske
svetilnike
S56AAA - S56ZZZ amaterski operaterji III. razreda
S57AAA - S58ZZZ amaterski operaterji II. razreda
S59AAA - S50ZZZ radioamaterska društva in
radioamaterska organizacija
-----------------------------------------------------------------