×

Pravilnik o višini stroškov za izdelavo predhodnega mnenja o ustreznosti elaborata, ki določa naziv PTP, za spremljanje dozorevanja grozdja, za mnenje o ustreznosti količine in kakovosti grozdja za pridelavo vrhunskega vina ZGP, za izdelavo izotopskih analiz in za dodatno izobraževanje pokuševalcev

2. člen
(predhodno mnenje o ustreznosti elaborata, ki določa naziv vina PTP)
Višina stroškov za izdelavo predhodnega mnenja o ustreznosti elaborata, ki določa naziv vina PTP, je 800 eurov.
(2)
Skupna višina sredstev v letu 2010, namenjenih plačilu mnenj o ustreznosti elaborata, ki določa naziv vina PTP, znaša 2.086 eurov. Sredstva se zagotovijo iz proračuna Republike Slovenije.
(3)
Skupna višina sredstev v letu 2011, namenjenih plačilu mnenj o ustreznosti elaborata, ki določa naziv vina PTP, znaša 2.086 eurov. Sredstva se zagotovijo iz proračuna Republike Slovenije.
BREZPLAČNI PREIZKUS

Tax-Fin-Lex d.o.o.
pravno-poslovni portal,
založništvo in
izobraževanja

Tax-Fin-Lex d.o.o.
Železna cesta 18
1000 Ljubljana
Slovenija

T: +386 1 4324 243
E: info@tax-fin-lex.si

 
Dialog title
dialog window