Portal TFL

TFL Vsebine / Odločbe Višjih sodišč

VSK sklep Kp 264/95 - priporni razlog begosumnosti

SODIŠČE
Višje sodišče v Kopru
ODDELEK (*)
Kazenski oddelek
DATUM ODLOČBE (*)
12.6.1995
OPRAVILNA ŠTEVILKA
VSK sklep Kp 264/95
INTERNA OZNAKA (*)
VSK00352
SENAT, SODNIK
INSTITUT VSRS
priporni razlog begosumnosti
PODROČJE VSRS
kazensko procesno pravo
IZREK
Pritožbam obtožene D.S. in zagovornikov obeh obtožencev se ugodi in izpodbijana sodba v obsodilnem delu v celoti r a z v e l j a v i ter zadeva v tem obsegu vrne sodišču prve stopnje v novo sojenje.

Pripor, odrejen zoper D.S. se iz pripornega razloga po 1. točki 2. odstavka 201. člena ZKP, podaljša.

 
JEDRO
Utemeljeno se je bati, da bi obtoženka, tuja državljanka, zoper katero so v njeni državi bile razpisane tiralice in je v Republiki Sloveniji neprijavljeno bivala več kot tri leta ter pri tem menjavala kraje svojega bivališča pobegnila in se na ta način izognila nadaljevanju kazenskega postopka.

 

Za ogled celotnega dokumenta je potrebna prijava v portal.

Začnite z najboljšim.
VSE NA ENEM MESTU.

PRIJAVA

Ste pozabili geslo?
ŠE NISTE UPORABNIK PORTALA TFL?

Dobra novice! Portal TFL je za nove uporabnike pripravil poseben brezplačen dostop do vsebin portala Tax-FinLex, da ga lahko preizkusite. Brezplačna registracija vam omogoča:

  • Vpogled v 7 dokumentov
  • Prejemanje e-dnevnika Lex-Novice
  • Prejemanje e-tednika TFL Glasnik